wood gallery – פרקטים, דקים, שטיחים ו- pvc

בלוג

עמוד הבית / פרקט למינציה מה זה?

פרקט למינציה מה זה?

באמצעות טכנולוגיה מתקדמת ושיטות ייצור מתקדמות, ניתן לייצר כיום מגוון מוצרים ראויים ביותר מתחליפי עץ. יש לכך כמה סיבות שעליהן נעמוד בהמשך והפעם נמקד את הדיון בפרקט מסוג למינציה. אם עד כה הייתם בטוחים כי פרקט חייב להיות מיוצר מעץ, עץ מלא, עץ לבוד וכיוצא באלה, נסביר במפורט מה זה פרקט למינציה ומתי לבחור בו.

פרקט למינציה למראה מושלם של החלל

חלופה סינטטית לפרקט מעץ

ציפוי למינציה הינו מונח שגור הקיים בדפוס, ובעוד כמה שורות גם נסביר כיצד הפך המונח הזה לרלוונטי גם לעולם הפרקטים. פעם, הדרך היחידה לייצר פרקט הייתה לקחת עץ טבעי וגולמי ולעבד אותו לכדי לוח פרקט חלק, מבריק, יוקרתי למראה ויפה. כאשר התפתחה הטכנולוגיה שאפשרה לייצר תחליף עץ סינטטי, הגיע לעולם תחליף לפרקט המסורתי וזהו בדיוק פרקט למינציה.

חשוב להבהיר כי למרות שיש בנמצא דגמים כאלה שהינם באיכות ירודה, יש בהחלט מה שנקרא פרקט למינציה איכותי במלוא מובן המילה. הכל זה שאלה של שיטת הייצור וחומרי הגלם. ככל שחומרי הגלם טובים יותר וככל שתהליך העיבוד מהוקצע יותר, כך יתקבל פרקט מעולה יותר. הפרקט מיוצר מחומר שנקרא סיבית, שאותו מדביקים, דוחסים וכובשים בלחץ. כך מיצרים את הקורות שמהן יורכב בהמשך הפרקט, שנראה ממש כמו הדבר האמיתי.

בשלב זה, אנו מגיעים לקשר שבין למינציה לבין הדפוס. על מנת שהחזות תהיה של קורות עץ טבעיים לכל דבר ועניין, מדביקים על הפרקט עצמו ציור מודפס. ההדפסה כוללת שכבת הגנה דקיקה אך חזקה. בגלל שהצורה החיצונית מודפסת, ניתן למעשה להזמין פרקט שנראה כמו כל סוג של עץ באשר הוא ואפילו דגמים כיד הדמיון. זה פותח פתח לאפשרות בחירה נרחבת, בדיוק לפי הרצוי. הצורה והצבע נבחרים מתוך קטלוגים ויודעים בדיוק ומראש מה מזמינים ומה מקבלים.

פרקט למינציה לבית

עמידות לפי הרצוי

היופי שבפרקט למינציה איננו רק ברובד האסתטי. ניתן לבחור את הסוג הרצוי גם מבחינת עמידות. יש דגמים שונים של פרקט כמו: פרקט למינציה, פרקט גרמני, פרקט העץ, פרקט קרונו, פרקט הרו, פרקט לבן ופרקט פולימרי.

רצפת פרקט הינם בעלי דרגות שחיקה שונות מהן שמתאימות ללקוח הביתי ומהן שמתאימות ללקוח עסקי, למשל לחנויות, לבתי מלון. בנוסף, שלא כמו העץ הטבעי, לא צפויים שינויים הנובעים מבלאי, ממזג אוויר, לחות. ניתן להזמין פרקט עמיד למים לחדרים רטובים (חדרי רחצה) המשלבים דגמים עמידים במיוחד.

מחיר נוח והתקנה פשוטה

מכיוון שמדובר בפתרון סינטטי, כזה שמיוצר במפעל, מדובר בחומר הרבה יותר זול ביחס לעץ טבעי (שמצריך השקעה בטיפוח, גידול ועיבוד). אך מחירו הנוח להפליא של פרקט הלמינציה נובע גם מכך שהוא למעשה רצפה קלה. זו רצפה קלת משקל וגם קלה להתקנה. די בקלות ניתן אם רוצים לפרק את המשטח הזה, אם רוצים לשפץ את הבית, למשל. העמידות של הפרקט גבוהה ביותר ועבור מי שלא מרגיש שהוא מוכרח את תחושת העץ הטבעי מתחת לרגליים, זהו תחליף ראוי ביותר וגם משתלם.

פרקט למינציה עמיד למים בחדר האמבטיה

לסיכום:

פרקט למינציה מעניק לנו את הדרך ליהנות מהיופי הקלאסי של פרקט עץ עם מחיר מיוחד כולל התקנה, המשלב תחזוקה קלה ובעמידות גבוהה נגד שחיקה!

כל זה אפשרי בעזרת פרקט מתאים עם קורות העשויות סיבית (או MDF), המחקות את מראה העץ על ידי שימוש בתמונת למינציה בחלקן העליון.

על אף האסוציאציות הנקשרות במוצר סינתטי, האפקט הוויזואלי המרשים וריצוף, פרקט למינציה מצליח לספק סטנדרטים גבוהים הן במראה והן באיכות.

בין יתרונותיו של פרקט למינציה

  • מבחר דגמים סגנונות וצבעים
  • AC4/Cl32
  • דרגות שחיקה גבוהות לשימוש במשרדים ובחנויות
  • התקנה מהירה וקלה, כולל הובלה עד אליכם
  • תקן אש מדרגה 1 עד 4

התקנת פרקט למינציה איכותי

רצפת עץ יוקרתית היא שאיפתם של רבים, אך עלויותיה ותכונותיה אינן מתאימות לכל מקום ולכל תקציב. פרקט למינציה סינטטי מהווה חלופה איכותית, נגישה, ולא פחות חשוב – נוחה יותר.

פרקט למינציה של חברת ווד גאלרי הוא ריצוף אידיאלי למשרדים ולחנויות, בשל המראה היפה ופשטות התחזוקה שלו. בעוד קורות עץ טבעיות אינן סלחניות בטווח הרחוק לכתמי מים ונוזלים ומחייבות שיטות ניקיון אחרות, פרקטים למינציה עמידים בפני מים וקלים לתחזוקה בדיוק כמו כל רצפה מן המניין.

הם חזקים גם בפני שחיקה רבה ויומיומית, עמידים יותר בפני שריטות והיווצרות כתמים, וכך מאפשרים ליהנות מהמראה הכמו טבעי לאורך שנים רבות, ללא בלאי ניכר.

רוצים לקבלת הצעת מחיר משתלמת עבור פרקטים מומלצים עבורך? השאירו פרטים!

רוצים לדעת עוד?

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

  בין לקוחותינו:

  Call Now Buttonחייג עכשיו!