שטיחים מקיר לקיר שעושים את ההבדל

למה דווקא שטיחים מקיר לקיר?

שטיחים מקיר לקיר

בגלל היופי – מרבדים אלה, הפרושים על כל שטח הריצוף, יוצרים חלל מעוצב בצורה מרשימה ומיוחדת במינה. העובדה שניתן להשיג היום שטיחים בדוגמאות שונות ובשלל גוונים מעצימה את היתרון המשמעותי הזה, והופכת את הפתרונות הללו למבוקשים ביותר.

בגלל הבידוד – פתרונות שעירים אלה יוצרים בידוד מצוין הן מפני רעש והן מפני קור, ויוצרים סביבה שקטה וחמימה. סביבה שכזאת מתאימה מאוד לבתים ולבתי עסק הממוקמים באזור רועש ו/או קריר, ומנטרלים את ההפרעות החיצוניות הללו כמעט לחלוטין.

בגלל הבטיחות – שטיחים מקיר לקיר מתאימים במיוחד להתקנה בבתים בהם גדלים ילדים קטנים. כך הם מלווים את הילדים מהרגע שבו הם מתחילים ללמוד לעמוד וללכת (דבר שכרוך, לצערנו, בלא מעט נפילות), דרך רגעי הריצה וההשתוללות הרבים וכלה ברגעים בהם הם כבר גדולים ורק רוצים להתפרק על השטיח לבד או עם החברים.
בגלל נוחות התחזוקה – הדרך היעילה ביותר לנקות את השטיחים היא באמצעות שאיבתם בערך אחת לשבוע ועל פי הצורך. כך אתם מסירים מעצמכם את הצורך לשטוף את הרצפה, משימה שבדרך כלל אינה אהובה במיוחד, ומפחיתים בצורה משמעותית את הזמן המושקע בעבודות הניקיון.

ווד גאלרי לשירותכם

בקולקציה החדשה של ווד גאלרי תוכלו למצוא מגוון גדול של שטיחים המיוצרים בדרך איכותית ביותר ומאפשרים לכם ליהנות מכל יתרונותיהם לאורך זמן.

ווד גאלרי מציעה לכם קולקציה מרהיבה של שטיחים מקיר לקיר שמאפשרים לכם ליהנות ממראה נפלא של החלל. לבחירת השטיח המתאים לכם! וצוות המומחים שלנו ישמח לעמוד לשירותכם.