פרקטים קונספט - ווד גאלרי
 
 
 
פרגולות בתל אביב
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

קונספט הפרקטים במסגרת עיצוב הבית

 
 
 
 
 
אהבתם? לחצו כאן:
 
 
 
 
 

בתחום עיצוב הפנים יש חשיבות גדולה מאוד לבחירה בקונספט דקורטיבי אחיד. פרקטים נותנים מענה על הצורך הזה ומייצרים מספר יתרונות משמעותיים:

  1. אסתטיקה – קונספט הפרקטים פופולארי בבתים פרטיים וגם במשרדים, חנויות ועסקים בגלל שהוא אסתטי ומרשים. באמצעות פרקטים אפשר לשנות לחלוטין את האופי של החלל. הפרקטים מתאימים עבור חדרי השינה, המטבח, הסלון, הכניסה ועוד. ניתן לבחור מבין מגוון רחב של פרקטים בקונספט מוביל ובספקטרום רחב של צבעים.
  2. פונקציונאליות – מי שבוחר לעצב את הבית על בסיס קונספט של פרקטים ייהנה מריצוף עמיד לאורך שנים. מהבחינה הזו הפרקטים מייצרים יתרון פונקציונאלי ולא רק אסתטי. קל לנקות אותם, הם מתתאימים לבתי משפחות עם ילדים ובחלק מהדגמים ניתן להתאים אותם גם לבתים עם חיות מחמד. 
  3. עלות – עיצוב פנים באמצעות פרקטים משתלם בטווח הקצר והארוך. העלות הראשונית של הפרקטים נמוכה מכפי שנהוג לחשוב, הם עדיפים על פני פתרונות ריצוף אחרים והם מבטיחים אלגנטיות ברמה הגבוהה ביותר. 
 

מה סוד ההצלחה של פרקטים כקונספט לעיצוב הבית?

 

מכל היתרונות המופיעים לעיל ניתן להבין את סוד ההצלחה של פרקטים כקונספט לעיצוב הבית או המשרד. יתרה על כך, יש לזכור כי מדובר על טרנד ותיק של מספר שנים לפחות. הבחירה בפרקטים עבור עיצוב פנים היא אינה הימור. בניגוד לפתרונות ריצוף אחרים שעדיין לא נבדקו בתנאים אמתיים, פרקטים מצליחים לסחוף אחריהם מעצבי פנים ולקוחות בכל רחבי העולם. הם מייצרים מראה אלגנטי וסולידי ומתאימים לצרכי שיפוץ או עיצוב מחדש. אפשר להתקין פרקטים כאשר נכנסים לבית חדש ולבחור בהם עבור שדרוג דירה קיימת. פרקטים מעלים את ערך הנכס ומקנים לחלל אווירה עם ערך מוסף.
השאלה היא כיצד מנצלים את סוד ההצלחה של פרקטים כקונספט. הדבר החשוב הוא להתייעץ עם מעצבי פנים ואנשי מקצוע מוקדם ככל האפשר. כדאי להתרשם מקטלוג פרקטים ולשמוע חוות דעת של חברים, בני משפחה ומכרים. רצוי לאסוף את המידע ממקורות אמינים ודרך אתרי אינטרנט העוסקים בתחום של עיצוב פנים. במקביל, מומלץ להגדיר את מסגרת התקציב עבור עיצוב הבית בעזרת פרקטים. בדרך הזו ניתן לסיים את הריצוף בזמן מוגבל ולפי בחירת הלקוח.
לסיכום, יש הרבה יתרונות המסבירים לעומק את סוד ההצלחה של פרקטים כקונספט לעיצוב חלל הפנים. הפופולאריות של הקונספט מוכיחה כי מדובר על פתרון ריצוף אמין, דינאמי ובעל מראה אסתטי יוצא מגדר הרגיל.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ווד גאלרי     טלפון נייד: 072-3226310

דוא"ל:  - parquet@017.net.il

סניף תל אביב - יפו | רחוב דיזנגוף 342, מיקוד: 6259309
פקס: 03-5464864 | טלפון: 03-5464862

סניף חולון | רחוב סוקולוב 138, מיקוד: 5835236
פקס: 03-6510806 | טלפון: 03-5033590

שעות פעילות: יום א'- יום ה' 09:00-19:00 | יום ו' 09:00-14:00
 
 
 
מפת Google