פרקט לבן

כל הסיבות לבחור בפרקט לבן

בתקופה שבה דירות המגורים הולכות וקטנות בגודל, הולכת ועולה הדרישה לריצוף לבן ובהיר בכלל, ושל פרקט לבן בפרט. הסיבה לפופולריות העולה של פרקט לבן נעוצה בכך שהוא יוצר תחושה של מרחב גדול יותר, וכך ריצוף לבן מגדיל באופן ויזואלי את ממדי החדר. לפרקט הלבן יש עוד יתרון בולט על פני כל המתחרים, והוא נעוץ במרקם המיוחד שלו. בשל המרקם הזה, הלכלוך על הרצפה פחות בולט מאשר על גרניט פורצלן למשל, ולכן ניתן לשטוף אותו אחת לשבוע בלבד. השטיפה הינה פשוטה ונוחה, וניתן להסתפק במים בלבד.

פרקט לבן לעיצוב מרהיב

מוצר אחד שמתאים לכולם

פרקט לבן עושה עבודה מצוינת הן בבתים פרטיים, הן בדירות מגורים והן בעסקים. ניתן לקבל את המוצר ברמות שחיקה שונות, ומוצר המותאם היטב לצורך, יכול לשרת את הלקוח זמן רב. על פי רוב, משרדים ומקומות ציבוריים זקוקים לפרקט ברמת שחיקה גבוהה, לסלון של בית יש לקחת מוצר ברמת שחיקה בינונית ואילו לחדרי השינה מספיקה רמת שחיקה נמוכה.

חברת ווד גאלרי שמחה להגיש לכם מוצרים של טובי יצרני הפרקטים בעולם, ולסייע בבחירת פרקט לבן המתאים לכם ביותר! אנו בחברה הכול כדי לעזור לכם לעצב את הבית ואת המשרד בצורה מודרנית ומעודכנת. בואו לפגישת היכרות, והכירו את מגוון המוצרים שלנו.
ראה גם: סוגי פרקטים | התקנת פרקטים