פרקטים עץ אלון - ווד גאלרי
 
 
 
פרגולות בתל אביב
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

פרקטים עץ אלון

 
 
 
 
 
אהבתם? לחצו כאן:
 
 
 
 
 

עץ האלון הוא הבחירה הטבעית והאיכותית ביותר בתחום הפרקטים
כשאנחנו מעצבים את הבית שלנו, כולנו צריכים לתת הרבה תשומת לב לבחירות שאנחנו עושים ולהחלטות שאנחנו מקבלים בנוגע לריצוף החדרים השונים שבו. ריצוף חדר, במיוחד אם הדבר נוגע בחדר מגורים או בחדר שינה, צריך להתאים לאווירה שאנחנו רוצים ליצור בחדר, שצריכה להיות אווירה חמימה, ביתית ואינטימית. בהתחשב בכך, הבחירה האיכותית ביותר בתחום הריצוף היא הבחירה בפרקטים, ועוד יותר מכך בחירה בפרקטים עץ אלון. עץ האלון, שמצטיין בכוח ובאיכות בנוסף למראה יפה מאוד ומתאים מאוד לפרקט מבחינה ויזואלית, הוא הבחירה הטבעית והנכונה כשאנחנו מחפשים פרקט לבית שלנו ולחדרים השונים שבו.
 

פרקט עץ אלון – איזה אפשרויות יש לנו?

 

  • כשאנחנו מחפשים פרקטים עץ אלון, האפשרות הראשונה שרובנו נבדוק תהיה אפשרות של ריצוף פרקט מעץ אלון טבעי ומלא. האפשרות הזאת, אם נשקיע בה את כל מה שצריך להשקיע בה, היא אכן אפשרות איכותית שתתאים לרבים מאתנו. פרקט מעץ אלון מלא, כמו כל פרקט אחר מעץ מלא, מקבל את היתרונות המשמעותיים מבחינת המראה האיכותי והתחושה שאי אפשר להתחרות איתה בהליכה עליו ובאווירה שהוא נותן בחדר. עם זאת, פרקט מעץ מלא הוא גם פרקט שצריך לטפל בו ולדאוג לאחזקתו באופן קבוע, ולכן חלקנו נחפש פרקט במראה עץ אלון איכותי שידרוש מאתנו פחות עבודה.
  • פרקט שדורש הרבה פחות עבודה מעץ מלא, ויכול לתת לנו תוצאות איכותיות מאוד במראה הייחודי של עץ אלון, הוא פרקט הלמינציה. בתהליך ייצור פרקט הלמינציה החומר הדומיננטי ביותר שנותן ליריעות הפרקט את מראה ותחושת העץ הוא עץ האלון, ועם זאת פרקט הלמינציה נהנה מעמידות גבוהה הרבה יותר בפני שחיקה וניתן לנקות ודאוג לאחזקתו בקלות רבה.
 

תבחרו את הפרקט שמתאים לכם, ואנחנו כבר נדאג לכל השאר

 
כשאנחנו מחפשים פרקטים עץ אלון, אנחנו צריכים לפנות למומחים בתחום שיתאימו עבורנו את האפשרות האיכותית ביותר לבית ולחדרים שלנו. אנחנו מדברים, כמובן, על ווד גאלרי. אצלנו בווד גאלרי תמצאו את הדוגמה שאתם מחפשים ואת הפרקט שהבית שלכם צריך, ואנחנו כבר נדאג להתקין אותו בקלות וליצור את עיצוב הבית המושלם עבורכם.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ווד גאלרי     טלפון נייד: 072-3226310

דוא"ל:  - parquet@017.net.il

סניף תל אביב - יפו | רחוב דיזנגוף 342, מיקוד: 6259309
פקס: 03-5464864 | טלפון: 03-5464862

סניף חולון | רחוב סוקולוב 138, מיקוד: 5835236
פקס: 03-6510806 | טלפון: 03-5033590

שעות פעילות: יום א'- יום ה' 09:00-19:00 | יום ו' 09:00-14:00
 
 
 
מפת Google