פרקטים למטבח - ווד גאלרי
 
 
 
פרגולות בתל אביב
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

פרקטים למטבח

 
 
 
 
 
אהבתם? לחצו כאן:
 
 
 
 
 

נשים יקרות, חשבתן פעם על מטבח נעים באמת?
מטבח הוא אחד המקומות החשובים ביותר בבית. בני המשפחה נכנסים אליו מיד אחרי שהם מתעוררים, מנצלים אותו כדי לנוח ולהירגע מתלאות היום יום וכמובן משתמשים בו לבישול, אפייה, טיגון, הכנת שתייה וכדומה. המטבח ממלא את כל הפונקציות האפשריות בעת ובעונה אחת והוא משפיע על איכות החיים באופן ישיר. אף על פי כן, רובנו לא באמת חושבים כיצד צריך להיראות מטבח נעים באמת.

יש כמה פרמטרים הקובעים את רמת הנוחות והנעימות במטבח הביתי. ראשית, הנוחות מושפעת מגודל משטח העבודה והמקום הפנוי. מטבח גדול מאפשר התנהלות נוחה וניתן לנצל אותו לאורך שנים ללא צורך בשיפוץ או הוצאות כספיות נוספות. מצד שני, לא תמיד אפשר להקצות מקום גדול עבור המטבח ולכן השאלה היא כיצד מנצלים את החלל הקיים. חשוב לבחור פתרונות ריהוט ואחסון, להשתמש במגירות כדי להימנע מפיזור מכשירי חשמל על השיש ובעיקר לשמור על סדר וארגון.

שנית, מטבח נעים באמת אמור להיות מרוצף כהלכה. הרצפה במטבח סופגת מדי יום כתמים ולכלוך ולכן קשה לשמור על תחזוקה שלה לאורך זמן.
 

עיצוב, חמימות וניקיון עם פרקטים למטבח

 
אלו היתרונות הגדולים ביותר של פרקטים למטבח לעומת פתרונות ריצוף אחרים:

  1. עיצוב – פרקטים מצליחים לשנות את האופי של המטבח ולהעניק לו ערך מוסף. באמצעות פרקטים ניתן לספק אשליה של מטבח גדול, להתאים את הרצפה לסגנון עיצוב כפרי או להעדיף פתרונות דקורציה אלגנטיים ויוקרתיים. עיצוב מטבח עם פרקטים זוכה להצלחה ולתמיכה של מעצבי פנים בכל העולם.
  2. חמימות – מטבח ביתי צריך להיות מקום חם ונעים. פרקטים מאפשרים זאת בזכות הייחודיות שלהם. בין אם מדובר על פרקטים מעץ מלא, פרקט תלת/רב שכבתי או פרקט למינציה, החמימות היא חלק בלתי נפרד מרשימת היתרונות. אפשר ללכת על הפרקט יחפים גם בחורף או לחילופין להתקין תחתיו חימום תת רצפתי.
  3. ניקיון – גולת הכותרת של בחירת פרקטים למטבח היא ניקיון ותחזוקה. לא מצליחים להתמודד עם הצטברות הלכלוך על הרצפה במטבח? בחרו פרקטים ותוכלו לשמור על ניקיון לאורך זמן. יש חומרי ניקוי ייעודיים לפרקטים ובמשטחי ריצוף מעץ מלא אפשר גם לבצע ליטוש תקופתי.

לסיכום, רובנו מעצבים את המטבח בדגש על איזור הכיור ומעלה, כאשר בפועל הרצפה היא זו שקובעת את רמת הנוחות והפונקציונאליות. כדאי לחשוב על הרצפה בהקשר של נוחות ולהכיר את היתרונות של פרקטים למטבח.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ווד גאלרי     טלפון נייד: 072-3226310

דוא"ל:  - parquet@017.net.il

סניף תל אביב - יפו | רחוב דיזנגוף 342, מיקוד: 6259309
פקס: 03-5464864 | טלפון: 03-5464862

סניף חולון | רחוב סוקולוב 138, מיקוד: 5835236
פקס: 03-6510806 | טלפון: 03-5033590

שעות פעילות: יום א'- יום ה' 09:00-19:00 | יום ו' 09:00-14:00
 
 
 
מפת Google