פרקטים לחצר - ווד גאלרי
 
 
 
פרגולות בתל אביב
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

פרקטים לחצר

 
 
 
 
 
אהבתם? לחצו כאן:
 
 
 
 
 

כשיש לנו בבית מרחב פתוח, אנחנו צריכים לחשוב היטב על איך אנחנו מעצבים ומרצפים אותו
בתים שיש להם גינה או חצר הם בתים שמקיימים הלכה למעשה את אחד היישומים האיכותיים והברורים ביותר של איכות חיים. שטח פתוח שכזה משדרג את תרבות המגורים והפנאי בתוך הבית, כשהוא מאפשר לנו לארח באווירה נעימה ופתוחה, לבשל מחוץ לכותלי המטבח שלנו וליהנות מסביבה טבעית, פורחת וירוקה בלי לצאת מדלת הבית. עם זאת, כל זה נכון רק במידה ואנחנו מעצבים את המרחב הביתי הפתוח שלנו בזהירות ובחכמה. חלק מהותי מהעיצוב הזה הוא כמובן הריצוף החיצוני שאנחנו עושים בחצר הבית שלנו במלואה או בחלקה. כעת ניגע באפשרות האיכותית של פרקטים לחצר ושל דקים בעיצוב הגינה הביתית שלנו בצורה האיכותית ביותר.
 

קצת על האפשרויות של פרקטים לחצר (דקים) בעיצוב הגינה והחצר שלנו

 

  • האלמנט הראשון שבאמצעותו אנחנו מרוויחים מריצוף הגינה שלנו עם פרקטים לחצר הוא האלמנט הוויזואלי והיוקרתי. אם אנחנו רוצים ליצור מרחב פתוח איכותי באווירה כפרית ומרשים מבחינה אסתטית, אין אפשרות איכותית יותר מריצוף פרקטים, שיכול להגיע במגוון צבעים ודוגמאות להתאמה האיכותית ביותר לבית שלנו ולשאיפות העיצוביות שלנו.
  • אלמנט נוסף שבו פרקטים מהווים את האפשרות האיכותית ביותר בחצר שלנו הוא זה הפרקטי. מצד אחד, ריצוף פרקט הוא עמיד הרבה יותר לתנאי מזג האוויר וקל הרבה יותר לנקות אותו מכל אפשרות אחרת של ריצוף חיצוני. מצד שני, מדובר גם במשטח קשיח, עמיד ובטיחותי הרבה יותר משתילת דשא (בוודאי אם אנחנו מעוניינים להציב מנגל), מה גם שהתחזוקה שלו פשוטה הרבה יותר, מבזבזת הרבה פחות מים ואין בה שום אלמנט מזהם או מעייף.
 

בשביל להתאים לחצר שלנו את הפרקטים האיכותיים ביותר, כדאי לפנות לשירות של ווד גאלרי

 
כמובן שכל מה שנכתב כאן על האפשרות האיכותית של פרקטים לחצר מותנה בכך שהפרקט שבו נבחר אכן יהיה איכותי, ושהשירות שמתקין את הפרקט עבורנו יהיה שירות איכותי ומוביל בתחום. בשביל לקבל את השירות האיכותי ביותר בתחום הפרקטים בכלל והפרקטים החיצוניים בפרט, עם מוצרים ברמה הגבוהה ביותר, אתם מוזמנים לפנות אלינו – ווד גאלרי.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ווד גאלרי     טלפון נייד: 072-3226310

דוא"ל:  - parquet@017.net.il

סניף תל אביב - יפו | רחוב דיזנגוף 342, מיקוד: 6259309
פקס: 03-5464864 | טלפון: 03-5464862

סניף חולון | רחוב סוקולוב 138, מיקוד: 5835236
פקס: 03-6510806 | טלפון: 03-5033590

שעות פעילות: יום א'- יום ה' 09:00-19:00 | יום ו' 09:00-14:00
 
 
 
מפת Google