פרקטים לגינה - ווד גאלרי
 
 
 
פרגולות בתל אביב
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

פרקטים לגינה

 
 
 
 
 
אהבתם? לחצו כאן:
 
 
 
 
 

גינה ביתית מרווחת היא אפשרות רצינית להעלאה משמעותית של איכות החיים, אם נדע כיצד לעצב אותה נכון
כשאנחנו עוברים לבית פרטי או לדירת קרקע, לעתים קרובות אנחנו נהנים מאחד השדרוגים המשמעותיים ביותר בכל הנוגע לאיכות החיים שלנו. הדבר לא נובע ספציפית מהבית הגדול יותר או מעיצוב הבית היוקרתי יותר, אלא דווקא מהאפשרות שלנו ליהנות ממרחב פתוח ביתי ואיכותי של גינה. גינת הבית שלנו מאפשרת לנו ליהנות ממראה טבעי וצומח שאי אפשר להתחרות איתו בלי צורך לצאת מהבית כלל. עם זאת, מדובר כמובן במרחב שיכול להיות איכותי אך ורק אם נשקיע בו ונהפוך אותו לכזה. חלק מהותי מתהליך זה של עיצוב הגינה הוא בחירה נכונה של אפשרות ריצוף עבור הגינה שלנו. בהקשר זה, אפשרות הריצוף האיכותית ביותר שבה נוכל לבחור היא פרקטים לגינה.
 

כשאנחנו משתמשים בפרקטים לגינה שלנו אנחנו משיגים את התוצאות האיכותיות ביותר בעיצוב שלה

 

  • פרקטים לגינה הם אפשרות ריצוף שכוללת קורות עץ איכותיות שמותקנות בצורה מקצועית בשטח הגינה שלנו כולה או בשטח המרפסת הפנימית שלנו, לפי דרישה שלנו. היתרון המשמעותי ביותר של אפשרות ריצוף זו הוא היתרון האסתטי, משום שמדובר באפשרות ריצוף שאין לה אח ורע בעיצוב החצר שלנו מבחינה ויזואלית. האלמנט המוביל של העץ הוא אלמנט שמשלב בין מראה טבעי וכפרי לבין תחושה נעימה ואיכותית.
  • היתרון הנוסף של שימוש בפרקטים לעיצוב הגינה שלנו הוא יתרון העמידות והתחזוקה הפשוטה. הרבה יותר מכל אפשרות אחרת של ריצוף בגינה שלנו, את הפרקט קל מאוד לנקות והוא עמיד בפני תנאי מזג האוויר, רטיבות וחום. בנוסף, פרקטים המיועדים לגינה עוברים תהליך של מיגון מפני אש, כך שמדובר גם באפשרות בטוחה בהרבה מאפשרות של דשא, מה גם שמדובר באפשרות אקולוגית וחסכונית הרבה יותר.
 

ווד גאלרי – השירות המוביל והמקצועי בתחום הפרקטים בכלל והפרקטים החיצוניים בפרט

 
כשאנחנו מדברים על פרקטים לגינה, אין סיבה להסתכל מעבר לפרקטים האיכותיים של ווד גאלרי. אצלנו תמצאו את הפרקטים האיכותיים ביותר והמתאימים ביותר לעיצוב הגינה שלכם, עם מגוון רחב ממנו תוכלו לבחור את האפשרות המתאימה ביותר עבורכם, ועם השירות המקצועי ביותר של התקנה ושל תמיכה שתוכלו למצוא.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ווד גאלרי     טלפון נייד: 072-3226310

דוא"ל:  - parquet@017.net.il

סניף תל אביב - יפו | רחוב דיזנגוף 342, מיקוד: 6259309
פקס: 03-5464864 | טלפון: 03-5464862

סניף חולון | רחוב סוקולוב 138, מיקוד: 5835236
פקס: 03-6510806 | טלפון: 03-5033590

שעות פעילות: יום א'- יום ה' 09:00-19:00 | יום ו' 09:00-14:00
 
 
 
מפת Google