פרקטים לבית - ווד גאלרי
 
 
 
פרגולות בתל אביב
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

פרקטים לבית

 
 
 
 
 
אהבתם? לחצו כאן:
 
 
 
 
 

ריצוף פרקט איכותי משביח עם הזמן ומעניק מראה יוקרתי לכל בית פרטי. רצפות עץ הן כיום חלק חשוב בתהליך העיצוב של בתים פרטיים, דירות ונכסים. הפרקט משתלב בסגנון העיצוב הכפרי או המודרני וניתן ליהנות ממנו למשך שנים רבות. בנוסף, כיום ניתן לבחור מבין שלושה סוגים מרכזיים של פרקטים לבית:

  1. פרקט גושני מעץ מלא – זהו פרקט עשוי קורות עץ מלא וללא חלוקה לשכבות המודבקות זו לזו. פרקט גושני יקר יותר מסוגים אחרים של פרקטים לבית, אולם הוא עמיד, יוקרתי ומרשים. 
  2. פרקט תלת/רב שכבתי – זהו פרקט המורכב ממספר שכבות המודבקות בכיוונים מנוגדים. הוא מבטיח יציבות ואפשר ליישם אותו בבית בשיטה של התקנה צפה או התקנה בהדקה. 
  3. פרקט סינתטי עם שכבת למינציה – זהו פרקט דמוי עץ המיוצר מחומר בשם HDF. החלק הקדמי אחראי על הגנה והענקת חוזק באמצעות ציפוי למינציה מודבק, אך היתרונות העיקריים הם מחיר נמוך, עמידות בפני שחיקה ותחזוקה נוחה. 
כפי שניתן לראות, לכל סוג של פרקט יש יתרונות אחרים אותם כדאי לשלב בבית הפרטי. הפרקט מעלה את ערך הנכס וניתן ליישם אותו גם ללא צורך בשיפוץ כללי. בפרקט עץ מלא אפשר להוסיף שכבת גמר משמן או לכה וכך ליהנות מהגנה ואטימות מפני כתמים וספיגת לכלוך.
 

אין תחליף לאווירה של פרקטים לבית

 

עיצוב מרשים, ניקיון פשוט ונוח, עלות אטרקטיבית וגם יוקרה הם רק חלק מרשימת היתרונות של פרקטים לבית. באמצעות רצפת עץ מן הסוג הזה ניתן להכניס אל תוך הבית אווירה מיוחדת. הייחודיות של הפרקטים בולטת בעיקר בהשוואה לפתרונות ריצוף אחרים, כגון בטון מוחלק, אריחי שיש וקרמיקה וכן הלאה. אי אפשר להתעלם מהנוכחות של פרקטים בתוך בתים פרטיים או מהאופן בו הם משתלבים בחלל הפנים. הפרקט יכול להתאים למטבח, לסלון ולכניסה, או לחילופין לחדרי השינה ואפילו המקלחת או השירותים.
רצפת פרקט כהה מתאימה למי שרוצה להכניס לבית תחושה חמימה. פרקט כהה משתלב עם ריהוט בהיר וקירות לבנים, בעוד גוונים אחרים של הפרקט יעניקו אשליה אופטית של חלל גדול ומרווח. רהיטים כהים ורצפת עץ בהירה משתלבים בדיוק לפי כללי העיצוב המודרניים. באופן עקרוני, ככל שגוון הפרקט יהיה בהיר יותר כך ניתן להשיג אווירה מיוחדת ותחושה של חלל גדול.
לסיכום, כדאי לנצל את הנוכחות של פרקטים ולבחור לבית את סוג הריצוף שיעניק את כל היתרונות. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ווד גאלרי     טלפון נייד: 072-3226310

דוא"ל:  - parquet@017.net.il

סניף תל אביב - יפו | רחוב דיזנגוף 342, מיקוד: 6259309
פקס: 03-5464864 | טלפון: 03-5464862

סניף חולון | רחוב סוקולוב 138, מיקוד: 5835236
פקס: 03-6510806 | טלפון: 03-5033590

שעות פעילות: יום א'- יום ה' 09:00-19:00 | יום ו' 09:00-14:00
 
 
 
מפת Google