פרקטים יוקרתיים - ווד גאלרי
 
 
 
פרגולות בתל אביב
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

פרקטים יוקרתיים

 
 
 
 
 
אהבתם? לחצו כאן:
 
 
 
 
 

ההתייחסות הנפוצה אל פרקטים יוקרתיים היא בתור פרקט גושני מעץ מלא. פרקטים מעץ מלא מעניקים אווירה מיוחדת לחלל הפנים, הם מתאימים למשרדים ובתים פרטיים והם מתחלקים לשני סוגים: עץ רך כמו אורן, המלוק או דוגלס פייר ועץ קשה כמו אלון ועץ מהוגני. 
פרקטים מעץ מלא עשויים קורות עץ שלא עוברים תהליכי עיבוד, ליטוש וחיתוך ובפרופיל שלהם אין חלוקה לשכבות. יחד עם זאת, הפופולאריות של רצפות עץ מאפשרת גם התקנה של פרקטים יוקרתיים שאינם מיוצרים מעץ מלא.
 

האם גם פרקט תלת שכבתי או סינתטי יכול להיות יוקרתי?

 
ריצוף יוקרתי יכול להיות מבוסס על פרקט תלת ורב שכבתי, או על פרקט סינתטי. דגמים מסוימים של פרקטים מן הסוג הזה לא נופלים מעץ מלא בכל הנוגע לאיכות, יוקרה ועמידות. הדבר החשוב הוא לזהות את הדגם האיכותי ולהתייעץ עם אנשי מקצוע לגבי הבדלים בין רצפות עץ. פרקט תלת שכבתי או רב שכבתי מורכב ממספר שכבות המודבקות בכיוונים מנוגדים, במטרה להעניק לריצוף יציבות ולמנוע עיוותים לאורך השנים. השכבה העליונה של פרקט תלת/רב שכבתי בנויה בדרך כלל מעץ אציל בעובי של 3-6 ס"מ בעוד שאר השכבות עשויות מעץ המתאים למטרת הייצוב.

מנגד, פרקט למינציה יוקרתי מיוצר מחומרים סינתטיים. חלקו הקדמי של הפרקט מכוסה בשכבת הגנה מציפוי למינציה ויתרונותיו הם עמידות, מחיר נוח, הגנה בפני שחיקה ותחזוקה קלה. במילים אחרות, אין ספק כי פרקט רב/תלת שכבתי או פרקט סינתטי יכולים וצריכים להיות לא פחות יוקרתיים מפרקטים מעץ מלא.
 

פרקטים יוקרתיים

 
השאלה המתעוררת לאור האמור לעיל היא מדוע מלכחתחילה לבחור את הסוגים היוקרתיים של הפרקטים. הנה כמה סיבות שיכולות לסבר את האוזן:

  1. ערך מוסף – ריצוף יוקרתי מעניק ערך מוסף לבית. הוא משתלב עם כל סגנון עיצוב כפרי, מודרני או תעשייתי והוא מתאים גם לחללים עסקיים ופתוחים. רצפת עץ היא לא טרנד חולף אלא אמצעי פופולארי לעיצוב בתים ומשרדים. 
  2. ייחודיות – רק פרקטים יוקרתיים יכולים לתת מענה על צורך בעיצוב ייחודי. במקום להסתפק בריצוף שיש, קרמיקה או אבן, אפשר לבחור רצפת עץ עם מראה יוצא דופן.
  3. השקעה משתלמת – משתלם להשקיע בפרקטים איכותיים ויוקרתיים היות והם מעלים את ערך הנכס. אפשר להתקין אותם בדירה קיימת ובמסגרת שיפוץ, או לחילופין להזמין אותם לבית חדש. אין גבול לכמות האפשרויות העיצוביות המסתתרות מאחורי רצפות עץ. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ווד גאלרי     טלפון נייד: 072-3226310

דוא"ל:  - parquet@017.net.il

סניף תל אביב - יפו | רחוב דיזנגוף 342, מיקוד: 6259309
פקס: 03-5464864 | טלפון: 03-5464862

סניף חולון | רחוב סוקולוב 138, מיקוד: 5835236
פקס: 03-6510806 | טלפון: 03-5033590

שעות פעילות: יום א'- יום ה' 09:00-19:00 | יום ו' 09:00-14:00
 
 
 
מפת Google