פרקטים וכלבים - ווד גאלרי
 
 
 
פרגולות בתל אביב
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

פרקטים וכלבים

 
 
 
 
 
אהבתם? לחצו כאן:
 
 
 
 
 

משפחות רבות שיש בבעלותן כלב חוששות לרצף את הבית עם פרקט – אך מדובר בחשש לא מוצדק.
הכלב הוא חברו הטוב ביותר של האדם, וברור מדוע בבתים רבים הכלב הוא חלק מהותי מן המשפחה, שזוכה לאהבה ולדאגה כמו בן משפחה של ממש. אנחנו דואגים לכלב שלנו ומנסים לוודא שכל פרט וחלק בבית שלנו יהיה ידידותי לכלב – הן בשביל שלכלב לא יקרה שום נזק ולא יהיו אלמנטים שמסכנים אותו, והן בכדי שהוא לא יהרוס חלקים יקרי ערך ומשמעותיים בבית שלנו. בהתחשב בכך, ברור מדוע רבים חוששים לשלב בין פרקטים וכלבים. הפרקט נתפס כריצוף שנשחק בקלות ונהרס בקלות, וישנו גם מיתוס באשר לכלבים שמכרסמים פרקטים והורסים אותם. אנחנו כאן כדי לעשות סדר ולהגיד לכם שאין שום סיבה להימנע מהכנסה של כלב לבית עם פרקט.
 

כשאנחנו רוצים פרקטים וכלבים בבית שלנו, אנחנו צריכים לבחור את הפרקט הנכון ולחנך ולטפל בכלב בצורה נכונה

 

  • בתור התחלה, כלבים לא מכרסמים פרקטים ולא הורסים פרקטים יותר מהשחיקה הטבעית של פרקט כפי שהוא. בהתחשב בכך, אנחנו צריכים לבחור באפשרות הפרקט העמיד והאיכותי ביותר בכדי לשלב בין פרקטים וכלבים, והכוונה היא כמובן לפרקט למינציה עמיד ואיכותי שלא נשחק כתוצאה משריטות וגירודים שטחיים וכתוצאה של רטיבות.
  • כמובן שהפרקט עצמו, עמיד ככל שיהיה, הוא רק חלק אחד משמירה על הריצוף שלם גם עם כלב בבית. החלק השני הוא כמובן חינוך הכלב, וכמו בכל בית אחר גם בבית עם פרקט הכלב צריך להבין שאסור לו לשרוט את הרצפה ואסור לו לנסות לחפור בה (כל שכן עשיית צרכים), ומומלץ בהחלט גם לגזור את ציפורניו (מעבר לשמירה על הפרקט, הדבר גם נוח יותר לכלב עצמו).
 

אפשרות פרקט למינציה איכותי, עמיד ומתאים לבתים עם כלבים – אצלנו בווד גאלרי

 
כאמור, בכדי להתאים בין פרקטים וכלבים אנחנו זקוקים לפרקט למינציה איכותי שיוכל לעמוד במקדם השחיקה המוגבר שנקרא כלב. לכן כדאי לכם לבדוק את הקטלוג של פרקטים מסוג זה באתר של ווד גאלרי, ולהתייעץ עם אנשי המקצוע שלנו בדבר הפרקטים המתאימים ביותר לריצוף הבית שלכם.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ווד גאלרי     טלפון נייד: 072-3226310

דוא"ל:  - parquet@017.net.il

סניף תל אביב - יפו | רחוב דיזנגוף 342, מיקוד: 6259309
פקס: 03-5464864 | טלפון: 03-5464862

סניף חולון | רחוב סוקולוב 138, מיקוד: 5835236
פקס: 03-6510806 | טלפון: 03-5033590

שעות פעילות: יום א'- יום ה' 09:00-19:00 | יום ו' 09:00-14:00
 
 
 
מפת Google