פרקטים איכותיים - ווד גאלרי
 
 
 
פרגולות בתל אביב
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

פרקטים איכותיים

 
 
 
 
 
אהבתם? לחצו כאן:
 
 
 
 
 

פרקט הוא הבחירה האיכותית ביותר בתחום הריצוף לבית שלנו
כשאנחנו מעצבים את הבית שלנו, אנחנו מתחשבים בהרבה מאוד פרטים משמעותיים שתפקידם הוא ליצור את האווירה הביתית והאיכותית ביותר. החל מבחירת רהיטים וכלה בצביעת הקירות, לכל פרט ופרט יש משמעות רבה ביצירת המרחב המעוצב והאסתטי ביותר. עם זאת, אחד החלקים החשובים ביותר שרבים מאתנו לא מייחסים לו מספיק חשיבות הוא בחירת הריצוף. ישנם סוגים רבים של ריצוף לבית שלנו, ולכל חדר מתאים סוג אחר של ריצוף בהתאם למטרות העיצוביות והמעשיות של כל חדר וחדר. עם זאת, סוג הריצוף שהוא ככל הנראה הסוג האיכותי ביותר מבחינה רוחבית הוא ריצוף פרקט. פרקט, שהוא למעשה ריצוף עץ, יוצר את האווירה האיכותית, החמימה והביתית ביותר בחדרי הבית השונים (בדגש על חדרי שינה ומגורים), וכעת נגע בקצרה באפשרויות שיש לנו בתחום של פרקטים איכותיים.
 

אילו סוגים של פרקטים איכותיים ישנם ומה כדאי לנו לבחור?

 

  • איכותו של פרקט נמדדת באופן הבסיסי ביותר בחומרים מהם הוא עשוי, כשהשאיפה של רבים מאתנו היא לבחור בפרקטים איכותיים שעשויים ככל הניתן מעץ טבעי. פרקט עץ טבעי הוא אכן פרקט איכותי ברמה גבוהה מאוד מבחינה ויזואלית ומבחינת התחושה שהוא משרה בחדר, וההשקעה שאנחנו צריכים להשקיע בו היא משמעותית בהתאם. עם זאת, היתרון הגדול בפרקט עץ טבעי הוא ללא ספק ביצירת האווירה הביתית והאיכותית ביותר בכל חדר שבו נשתמש בו, ואם נדע לנקות ולטפל בו בצורה נכונה נזכה באיכות חיים לאורך זמן.
  • פרקט איכותי יכול בהחלט להיות גם פרקט למינציה שלא עשוי מעץ טבעי באופן מלא, אם אנחנו משתמשים בחומרי גלם איכותיים, בוחרים בעיצוב נכון ומתקינים את הפרקט ביד מקצועית. האפשרויות בתחום פרקט הלמינציה הן מרובות, ואנחנו צריכים לבחור את האפשרות האיכותית ביותר עבורנו ולהתקין את הפרקט ביעילות ובמקצועיות.
 

פרקטים עושים רק אצל הטובים ביותר – ווד גאלרי

 
אצלנו בווד גאלרי מציעים לכם את השירות המקיף ביותר בתחום הפרקטים, כולל מבחר גדול ומגוון של פרקטים איכותיים מכל סוג. אם אתם רוצים פרקט עבור חדרי הבית השונים שלכם, צרו איתנו קשר ואנחנו כבר נמצא לכם את הפרקט שאתם מחפשים ונדאג להתקנה המקצועית שלו מא' ועד ת'.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ווד גאלרי     טלפון נייד: 072-3226310

דוא"ל:  - parquet@017.net.il

סניף תל אביב - יפו | רחוב דיזנגוף 342, מיקוד: 6259309
פקס: 03-5464864 | טלפון: 03-5464862

סניף חולון | רחוב סוקולוב 138, מיקוד: 5835236
פקס: 03-6510806 | טלפון: 03-5033590

שעות פעילות: יום א'- יום ה' 09:00-19:00 | יום ו' 09:00-14:00
 
 
 
מפת Google