דקים לגינה - ווד גאלרי
 
 
 
דקים ווד גאלרי
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

דקים לגינה

 
 
 
 
 
אהבתם? לחצו כאן:
 
 
 
 
 
 
דקים לגינה
 
 
 
אם אתם מחפשים ריצוף חוץ המשכי לעיצוב רצפת הפרקט אשר בפנים הבית, אם דרוש לכם חיפוי לשולי בריכת שחייה, או  מחפשים תחליף חסכוני בעלויות אחזקה למדשאה זוללת מים – זהו הזמן לערוך היכרות עם מעלותיהם הרבות של דקים לגינה כפתרון מעץ לחיפוי מעוצב ואקולוגי כאחד.
 

ווד גאלרי מציעה ללקוחותיה:
  • מבחר רחב של דקים איכותיים, בעלי עמידות גבוהה בתנאי חוץ
  • שימוש בקורות עץ עמידות וחזקות, העוברות חיטוי ואימפרגנציה
  • מוצרים בסטנדרטים גבוהים, בעלי תקן איכות ותקן אש
  • ייעוץ לתכנון ולעיצוב משטח העץ בהתאמה אישית בפגישה בבית הלקוח/העסק
 
 
 

מתלבטים? רוצים לדעת עוד? נשמח להגיע אליכם למתן ייעוץ אישי ללא תשלום.
לקביעת פגישה, חייגו עכשיו: 072-3226310

 

מגוון יתרונות, מבחר שימושים

 

ריצוף חוץ מחומר טבעי וחם: מוצר זה מספק לכם משטח מרוצף העשוי עץ, חומר גלם מן הצומח, המעניק מראה טבעי ורענן יותר, והולך יד ביד עם חצר פורחת וירוקה.

התשובה האקולוגית והחסכונית לחיפוי החצר: דקים לגינה מהווים חיפוי חכם, אקולוגי וחסכוני כחלופה לשתילת דשא. מצד אחד, השימוש בעץ שומר על המראה הטבעי המבוקש, וכן מספק מצע נעים למשחק ולהליכה. מנגד, הוא אינו זקוק להשקיה, לכיסוח ולעקירת עשבים שוטים, וכך חוסך זמן ועלויות אחזקה. חשבון המים שלכם ייראה אחרת לגמרי עם החלפת חלקת הדשא במשטח דק.

פיתרון נפלא לריצוף תחת פרגולות: למעצבים פינת ישיבה, מרפסת או מקום בילוי באמצעות הקמת פרגולת עץ, ריצוף דק  הינו המשך טבעי ומתבקש לקו העיצוב. הייצור של הפרגולה והרצפה תחתיה מאותו חומר טבעי תורם לחיבור הרמוני בין השתיים, ליצירת מראה שלם, אחיד ומהוקצע.

יצירת המשכיות לפרקטים בבית: דקים לגינה ולמרפסת אידיאלים עבור מי שבחרו ליהנות ממראה רצפת העץ גם בין קירות הבית או הדירה. רצפות פרקט אינן מיועדות לריצוף חוץ, המחייב עמידות גבוהה יותר בשל החשיפה לתנאי מזג האוויר ולקרינת השמש, בעוד שדק הינו מיוצר מלכתחילה לעמידה בתנאי חוץ ואידיאלי למטרה זו.

תיחום  אלגנטי באמצעות דקים לבריכות שחייה: עמידותו של חיפוי רצפה זה מול הרטיבות והלחות השוררים מתחת לכיפת השמיים, הופך אותו במפתיע – על אף השימוש בעץ – לריצוף פופולארי, חזק ומרשים סביב בריכות שחייה. דקים לבריכות הולכים וכובשים את תחום עיצוב סביבות הבריכה בשנים האחרונות. בין השאר מכיוון שהמגע של העץ נעים יותר לרגליים היחפות, ובוודאי אינו לוהט כריצוף אבן החשוף לשמש ביום חם.

לשימוש בדקים לגינה יתרונות רבים. המכריע שבהם הוא המראה הנפלא שלהם. צרו עמנו קשר, ותוכלו גם אתם ליהנות מהיופי, החיסכון והנוחות של חיפוי רצפה מעוצב בעץ. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ווד גאלרי     טלפון נייד: 072-3226310

דוא"ל:  - parquet@017.net.il

סניף תל אביב - יפו | רחוב דיזנגוף 342, מיקוד: 6259309
פקס: 03-5464864 | טלפון: 03-5464862

סניף חולון | רחוב סוקולוב 138, מיקוד: 5835236
פקס: 03-6510806 | טלפון: 03-5033590

שעות פעילות: יום א'- יום ה' 09:00-19:00 | יום ו' 09:00-14:00
 
 
 
מפת Google