דק לגינה

אם אתם מחפשים ריצוף חוץ המשכי לעיצוב רצפת הפרקט אשר בפנים הבית, אם דרוש לכם חיפוי לשולי בריכת שחייה, או מחפשים תחליף חסכוני בעלויות אחזקה למדשאה זוללת מים – זהו הזמן לערוך היכרות עם מעלותיהם הרבות של דק לגינה כפתרון מעץ לחיפוי מעוצב ואקולוגי כאחד.דקים לגינה של ווד גאלרי

ווד גאלרי מציעה ללקוחותיה:

  • מבחר רחב של דקים איכותיים, בעלי עמידות גבוהה בתנאי חוץ
  • שימוש בקורות עץ עמידות וחזקות, העוברות חיטוי ואימפרגנציה (פעולה של הספגת חומר נוזלי אל תוך חומר מוצק)
  • מוצרים בסטנדרטים גבוהים, בעלי תקן איכות ותקן אש
  • ייעוץ לתכנון עסקולעיצוב משטח העץ בהתאמה אישית בפגישה בבית הלקוח/ה

דק לגינה עם מגוון יתרונות ושימושים

ריצוף חוץ מחומר טבעי וחם: מוצר זה מספק לכם משטח מרוצף העשוי עץ, חומר גלם מן הצומח, המעניק מראה טבעי ורענן יותר, והולך יד ביד עם חצר פורחת וירוקה.

התשובה האקולוגית והחסכונית לחיפוי החצר: דק לגינה מהווים חיפוי חכם, אקולוגי וחסכוני כחלופה לשתילת דשא. מצד אחד, השימוש בעץ שומר על המראה הטבעי המבוקש, וכן מספק מצע נעים למשחק ולהליכה. מנגד, הוא אינו זקוק להשקיה, לכיסוח ולעקירת עשבים שוטים, וכך חוסך זמן ועלויות אחזקה. חשבון המים שלכם ייראה אחרת לגמרי עם החלפת חלקת הדשא במשטח דק.

פתרון נפלא לריצוף תחת פרגולות: למעצבים פינת ישיבה, מרפסת או מקום בילוי באמצעות הקמת פרגולת עץ, ריצוף דק הינו המשך טבעי ומתבקש לקו העיצוב. הייצור של הפרגולה והרצפה תחתיה מאותו חומר טבעי תורם לחיבור הרמוני בין השתיים, ליצירת מראה שלם, אחיד ומהוקצע.

יצירת המשכיות לפרקטים בבית: דקים לגינה ולמרפסת אידאלים עבור מי שבחרו ליהנות ממראה רצפת העץ גם בין קירות הבית או הדירה. רצפות פרקט אינן מיועדות לריצוף חוץ, המחייב עמידות גבוהה יותר בשל החשיפה לתנאי מזג האוויר ולקרינת השמש, בעוד שדק הינו מיוצר מלכתחילה לעמידה בתנאי חוץ ואידאלי למטרה זו.

תיחום אלגנטי באמצעות דקים לבריכות שחייה: עמידותו של חיפוי רצפה זה מול הרטיבות והלחות השוררים מתחת לכיפת השמיים, הופך אותו במפתיע – על אף השימוש בעץ – לריצוף פופולארי, חזק ומרשים סביב בריכות שחייה. דקים לבריכות הולכים וכובשים את תחום עיצוב סביבות הבריכה בשנים האחרונות. בין השאר מכיוון שהמגע של העץ נעים יותר לרגליים היחפות, ובוודאי אינו לוהט כריצוף אבן החשוף לשמש ביום חם.

לשימוש בדקים לגינה יתרונות רבים. המכריע שבהם הוא המראה הנפלא שלהם. צרו עמנו קשר, ותוכלו גם אתם ליהנות מהיופי, החיסכון והנוחות של חיפוי רצפה מעוצב בעץ.

מתלבטים? רוצים לדעת עוד? נשמח להגיע אליכם למתן ייעוץ אישי ללא תשלום.

ראה גם: דקים מעץ | דקים לבריכה