בניית פרגולות – הצללה ויופי במוצר אחד

פרגולות בשלל גוונים ועיצובים

ווד גאלרי מתמחה בתחום עבודות העץ ופועלת בתחום החל משנת 1985. שנות הניסיון הרבות והידע שנצבר במהלכן מאפשרים לנו להקים עבורכם פרגולה איכותית ועמידה לאורך זמן, שתיראה בדיוק כפי שדמיינתם.

איך אנחנו עובדים?

העבודה שלנו מתחילה בתכנון מדויק של המוצר.

פרוגלה

צוות המומחים שלנו יגיע אליכם ויבצע בדיקה מקיפה של השטח, כולל טופוגרפיה, תנאי אקלים, קירות תומכים ועוד. הצוות יקשיב לצרכים ולהעדפות שלכם, וימליץ על הפתרונות המתאימים ביותר לבניית הפרגולה.

לאחר מכן יציג בפניכם את מגוון האפשרויות העומד לרשותכם מבחינת סוגי העצים וגוניהם, וימליץ על אלה שיתאימו ביותר לשטח שלכם. לאחר שתקבלו ביחד החלטה, הכול יירשם שחור-על-גבי-לבן כדי שלא תהיינה הפתעות או אי הבנות בהמשך.

בפגישה הבאה כבר נתחיל לבנות עבורכם את פרגולת החלומות שלכם, וכנראה שבסיומה היא כבר תעמוד על תילה ותאפשר לכם ליהנות משלל יתרונותיה.

פרגולות שאפשר לבנות עליהן

הידע הרב שרכשנו עם השנים, בשילוב מגוון הפרגולות שהקמנו במהלך שנות פעילותנו, הפכו את ווד גאלרי לאחת החברות המובילות בתחום בניית פרגולות. אנחנו מספקים גם שירות וגם מוצר שאפשר לסמוך עליהם. מלבד מוצר איכותי מראשיתו נשמח לספק לכם שלל טיפים יעילים לתחזוקה נכונה של המוצר, אשר אם תיישמו אותם בשטח אין לנו ספק כי תוכלו ליהנות ממנו לאורך זמן.

ווד גאלרי מתמחה בתחום בניית פרגולות עץ בעיצובים ייחודיים שמגשימים לכם חלום.
אז אם גם אתם רוצים ליהנות מהצללה מיוחדת בגינה או במרפסת נשמח לעמוד לשירותכם!