איך בוחרים פרקט - ווד גאלרי
 
 
 
פרגולות בתל אביב
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

איך בוחרים פרקט מתאים לריצוף?

 
 
 
 
 
אהבתם? לחצו כאן:
 
 
 
 
 
אתם צריכים להחליט איזה פרקט אתם תבחרו לטובת הריצוף של הבית שלכם, המשרד שלכם, או כל מתחם אחר. כמובן שהשאלה איך בוחרים פרקט היא שאלה מכריעה וקריטית. את הפרקטים אנו מחלקים לשלוש קטגוריות מרכזיות: פרקט למינציה, פרקט מעץ טבעי רב שכבתי, ופרקט מעץ גושני. בתוך כל קטגוריה כזו, נוכל למצוא עוד תתי-קטגוריות שונות שמסווגות את הפרקטים לפי קטגוריות כמו עמידות בפני שחיקה, עובי, מחיר, ועוד שפע של היבטים שונים. אם כן, כשניגשים לשאלה איך בוחרים פרקט, יש כל כך הרבה פרמטרים שיש לקחת בחשבון! כדי שלא תלכו לאיבוד בין כל הפרטים הטכניים, הכנו עבורכם מדריך, עם כל הנתונים שיש לשקול, בעת בחירת הפרקט, מה שיקל עליכם מאד לבחור בסוג המתאים.
 

כל הדברים שלוקחים בחשבון בעת בחירת הפרקט

 

  • כמות אנשים - כשניגשים לבחור פרקט, יש להתייחס קודם כל לכמות האנשים שצפויה לעשות בו שימוש באופן קבוע. כך למשל, פרקט בתוך בית הוא פרקט שיצטרך בסך הכל לשאת כמות נמוכה של בני אדם - השוו זאת למשל להתקנה של פרקט בתוך משרד או בתוך חנות, ותבינו שהפרקטים מהסוג השני חייבים להיות הרבה יותר עמידים בפני שחיקה.
  • פריטים על הפרקט - כשניגשים לשאלה איך בוחרים פרקט, יש להתחשב לא רק בכמות בני האדם במקום אלא גם בכמות האנשים. עליכם לשאול את עצמכם, האם וכמה פריטים כבדים אתם מעוניינים להניח על הפרקט, וחשוב מכך - האם אלו פריטים שאתם תרצו להזיז לאורך זמן? כך למשל התקנה של ארון, מיטה, ספה או כורסה על הפרקט יכולה להיות משמעותית מאד - ועל אחת כמה וכמה אם אתם מתכוונים להזיז או לגרור אותם, וזה יכול להשפיע מאד על המראה של הפרקט, אם לא בוחרים בסוג הנכון.
  • ילדים ובע"ח - אם אתם מתלבטים בנוגע לבחירת פרקט לבית, אתם חייבים לקחת בחשבון את השאלה האם יש בבית ילדים ובע"ח. אל תשכחו שילדים ובע"ח מטבעם, נוטים יותר לרוץ ולהוציא אנרגיה, והם גם עלולים לעשות תאונות שונות שיכולות להשפיע על הפרקט לרעה. לכן, כששואלים איך בוחרים פרקט, יש להתחשב גם בהם, ולהבין שצריך לפעמים עבורם לבחור פרקט עמיד יותר, אבל אולי גם לא לבחור בפרקט יוקרתי מידי, שהם יהרסו.
  • אופנה או קלאסי? - יש לא מעט פרקטים אופנתיים מאד, שנחשבים למילה האחרונה בכל התחום של עיצוב פרקטים. עם זאת, כמובן שיש גם פרקטים בעיצוב קלאסי יותר, שלא נס לחם. כשאתם בוחרים פרקט חשבו היטב - האם אתם רוצים במראה טרנדי ואופנתי, או שאתם מעוניינים בעיצוב שמרני יותר?
 

בווד גאלרי אנחנו תמיד עבורכם

 
לא משנה איזה פרקט תבחרו בסוף - מה שחשוב הוא שתבינו ותכירו, שחברת ווד גאלרי תמיד תעמוד לצדכם בתהליך הבחירה שלכם. אנחנו נשמח לייעץ לכם (ללא כל תשלום!) בנוגע לבחירת הפרקט שלכם, ואתם מוזמנים לקבוע אתנו פגישה כבר עתה דרך האתר, או בטלפון 072-3226310.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ווד גאלרי     טלפון נייד: 072-3226310

דוא"ל:  - parquet@017.net.il

סניף תל אביב - יפו | רחוב דיזנגוף 342, מיקוד: 6259309
פקס: 03-5464864 | טלפון: 03-5464862

סניף חולון | רחוב סוקולוב 138, מיקוד: 5835236
פקס: 03-6510806 | טלפון: 03-5033590

שעות פעילות: יום א'- יום ה' 09:00-19:00 | יום ו' 09:00-14:00
 
 
 
מפת Google